Odkąd podpisałem umowę z systemem sieciowym Apteneo – rozpoczął się czas zmian, zmian na lepsze – zarówno dla mnie, moich pracowników, jak i Pacjentów. Całkowita przemiana Apteki sprawiła, że nie tylko utrzymałem dotychczasowych Pacjentów, ale i pozyskałem nowych. Mimo, że moja Apteka jest jedną z wielu w systemie sieciowym Apteneo, czuję, że moje sugestie są brane pod uwagę i wdrażane w życie, co zdarza się bardzo rzadko w tego typu strukturach.

Do większych korzyści zaliczyć mogę również wsparcie szkoleniowe dla moich pracowników, które skutkuje lepszymi wynikami sprzedażowymi i większym zaangażowaniem w pracę. Razem z żoną mamy dużą satysfakcję z faktu, iż korzystamy z systemu sieciowego Apteneo.

mgr farm. Wioletta i Piotr Popowicz

właściciele rodzinnej Apteki Remedium w Kamiennej Górze

Apteka jest dla mnie bardzo cenna – poświęciła się jej moja Mama i ja kontynuuję Jej dzieło. Głównie z tego powodu starannie dobieram Partnerów, którymi wspieram się w codziennej pracy. Od momentu kiedy zaufałam Apteneo moja Apteka zdecydowanie lepiej radzi sobie na tak konkurencyjnym rynku. Warunki z hurtowni, rabaty od wiodących producentów, z których korzystam dzięki Apteneo pozwalają mi na ustalenie bardzo korzystnych cen dla Pacjenta przy zachowaniu wysokiej marży.

Wciąż czuję się właścicielem swojej Apteki, wiem, że mogę w każdej chwili liczyć na pomoc (nawet w kwestiach, których nie obejmuje umowa), ale jednocześnie nie czuję, że nie mam wpływu na działalność mojej Apteki. Ważniejsze decyzje biznesowe dotyczące Apteki każdorazowo omawiane są ze mną jako jej właścicielem. Dzięki temu mam gwarancje, że wciąż jestem na bieżąco ze wszystkim, co ma miejsce w Aptece.

Renata Miller-Kałwak

Właścicielka Apteki Pod Jaworami we Wrocławiu

Menu